M8 - Držiak dvoch monitorov

305,00 € s DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Uložiť
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

Vysoká kapacita M8 umožňuje ľahko prispôsobiť nastavenie s dvoma monitormi. Pomocou voliteľného držiaka, rameno monitora M8 podporuje nosnosť dvoch monitorov - každý s hmotnosťou až 9 kg - usporiadaných vedľa seba. Model M8 ponúka jednoduché nastavenie a elegantný, moderný, estetický dizajn, ktorý dopĺňa sučasné pracovné prostredia.

S extrémnou hmotnostnou kapacitou je M8 s voliteľným ramenom perfektným riešením pre na mieru tvorené pracovné priestory. Dvojité držiaky monitorov namontované na ramene M8 sú súčasne prispôsobené pre ľahké premiestňovanie a vynikajúcu ergonómiu. Na rozdiel od iných veľkokapacitných ramien monitorov s objemným dizajnom ponúka M8 jednoduché nastavenie a bezchybnú ergonomickú funkciu v elegantnom a modernom ramene monitora.

Rameno monitora M8 ponúka bezkonkurenčnú konfiguráciu pre dvojité monitory. Monitory vedľa seba môžu byť nastavené nezávisle v dokonalom vyrovnaní so vstavaným jemným ladením, ktoré dodáva ľahký pohyb a dokonalú estetiku. Užívateľ môže ľahko zmeniť  konfiguráciu a zlepšiť ergonómiu pracovného priestoru.

M8 dokáže uniesť prevažnú väčšinu monitorov na trhu. Jeho vysokozáťažová konštrukcia ponúka konštrukčné prvky ako rýchloupínací guľový kĺb pre ľahkú montáž a demontáž držiaka a integrovaný káblový systém pre zníženie nevzhľadného káblového vedenia. Má tiež 180-stupňový dorazový mechanizmus, ktorý bráni poškodeniu stien nadmerným otáčaním.

Model M8 je vybavený vymeniteľnými spojmi pre dlhší dosah. Prispôsobiteľné doplnky zahŕňajú možnosti uchytenia svoriek, skrutiek, univerzálnych prvkov uchytenia, uchytenie pre montáž na stenu, ako aj voliteľný držiak na notebook. 

Značka: Humanscale
Kód:

HEM8D01

Záruka: 24 mesiacov
Tiež sa vám môže páčiť
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.