Manažérske stoličky SPIRIT AIR

Produkt už nie je v našej ponuke.
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

MECHANIKA KOMFORTU Air Spirit je vybavená dynamickým mechanizmom synchro pre nastavenie sedadla (až do 4 °) a zadného uhla, uzamykateľným v 11 polohách s protišokovým systémom. Napnutie sklonu možno nastaviť praktickou bočnou rukoväťou podľa hmotnosti užívateľa.

POSILNENÉ POHYBY Spirit Air sedadlo sa pohybuje v súlade s jeho užívateľom. Nastaviteľná hĺbka až 50 mm, uzamykateľná v požadovanej polohe, sedadlo Spirit sa tiež môže prispôsobiť pohybom používateľa voľbou "free", aktivovanou druhou polohou páky.

FREEDOM Spirit Air bola navrhnutá ako skutočný nástroj, ktorý slúži na úplnú slobodu a poskytuje maximálny komfort. Z tohto dôvodu bol patentovaný "Freedom", konkrétny mechanizmus, ktorý umožňuje dokonalé priľnutie chrbta k pohybom užívateľa. Tento dynamický systém sa skladá z termoplastického kaučuku spojeného s vnútorným plášťom vytvoreným v pomocnej živici, ktorá pracuje pri konštantnom krútení a prirodzene a presne sa prispôsobuje otáčaniu tela smerom doprava alebo doľava.

KOMFORT A PRIEDUŠNOSŤ Spirit Air je vybavená ergonomickou vložkou z pružného polyuretánu, odolného voči nárazu. Zadná časť siete je vybavená bedrovou opierkou s nastaviteľnou výškou, aby sa zabezpečila správna poloha tela.
Vďaka svojmu lineárnemu a elegantnému tvaru a širokému sortimentu čalúnenia a povrchových úprav, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách, je Spirit tiež ideálnym riešením pre komplexnejšie priestory. Spirit Air je k dispozícii v klasickej verzii s lesklým čalúnením av trendovejšej verzii s čiernymi povrchmi.

ERGONOMICKÁ KOLEKCIA Od najvyššieho modelu s nastaviteľnou opierkou hlavy až po verziu manažérsku: Kolekcia Spirit Air ponúka širokú škálu produktov. Rôzne typy podrúčok, podstavcov a kolies ponúkajú možnosť výberu.

Značka: Sitland
Kód:

SDSA01

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.