Manažérske stoličky SITIT

Produkt už nie je v našej ponuke.
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

ŠTANDARDNÁ TRIEDA Od výkonnostného modelu až po verziu manažérsku s kolieskami alebo pevnými klzákmi: Sit.it Classic dodáva rôzne priestory so štýlom a eleganciou.

MECHANIKA KOMFORTU Sit.It Classic môže byť vybavená rôznymi typmi mechanizmov podľa potrieb. V najvyššej verzii Sit. Classic je vybavená dynamickým mechanizmom naklápania novej generácie, uzamykateľná v 5 polohách. Napnutie sklonu možno nastaviť praktickou bočnou rukoväťou podľa hmotnosti užívateľa.

KOMFORTNOSŤ Okrem svojej vyhľadávanej estetiky je Sit.It Classic tiež robustná a pohodlná vďaka individuálne vyrobeným vankúšikom s podložkou z pružného polyuretánu, odolnou voči nárazu, s rôznou hustotou pre vyšší komfort. Konštrukcia s vysoko odolnou oceľou zaisťuje optimálnu trvanlivosť.

ELEGANTNÁ V DETAILOCH Sit.It Classic vonkajšia konštrukcia je v lesklých a chrómovaných hliníkoch s elegantnou zadnou rukoväťou v hornej časti chrbta, ktorá podporuje pohyby. Pevné konzolové ramená zodpovedajú štruktúre a môžu byť čalúnené v rovnakom materiáli ako kreslo. Rôzne druhy čalúnenia, podstavcov a kolies ponúkajú možnosť výberu najvhodnejšej verzie pre Vaše potreby.

Značka: Sitland
Kód:

SDST01

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.