Manažérske stoličky SPIRIT

Produkt už nie je v našej ponuke.
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

MECHANIKA KOMFORTU Spirit je vybavený dynamickým mechanizmom synchro pre nastavenie sedadla (až do 4 °) a zadného uhla, uzamykateľný v 11 polohách s protišokovým systémom. Napnutie sklonu možno nastaviť praktickou bočnou rukoväťou podľa hmotnosti užívateľa.

POSILNENÉ POHYBY Spirit sa pohybuje s jej užívateľom. Nastaviteľná hĺbka až 50 mm, uzamykateľná v požadovanej polohe, sedadlo Spirit sa tiež môže prispôsobiť pohybom používateľa voľbou "free", aktivovanou druhou polohou páky.

FREEDOM Spirit bola navrhnutá ako skutočný nástroj, ktorý slúži pre úplnú slobodu a zabezpečuje maximálny komfort. Z tohto dôvodu bol patentovaný "Freedom", konkrétny mechanizmus, ktorý umožňuje dokonalé priľnutie chrbta k pohybom užívateľa. Tento dynamický systém sa skladá z termoplastického kaučuku spojeného s vnútorným plášťom vytvoreným v pomocnej živici, ktorá pracuje pri konštantnom krútení, prirodzene a presne sa prispôsobuje otáčaniu tela smerom doprava alebo doľava.

KOMFORT A ZDRAVIE Sedadlo a zadné opieranie Spirit majú ergonomickú podložku z pružného polyuretánu, odolnú voči nárazom, ideálna pre tých, ktorí musia pracovať dlhší čas. Na zabezpečenie správneho držania tela a zníženie svalovej únavy je Spirit vybavená bedrovou opierkou s nastaviteľnou výškou, aby sa zabezpečila vhodná opora chrbtice. V top verzii má aj Spirit opierku hlavy, ktorá môže byť naklonená dozadu alebo dopredu, aby sa zabezpečila správnu podpora krčných stavcov.
Vďaka svojmu lineárnemu a elegantnému tvaru a širokému sortimentu čalúnenia a povrchových úprav, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách, je Spirit tiež ideálnym riešením pre komplexnejšie priestory. Spirit je k dispozícii v klasickej verzii s lesklým čalúnením av trendovejšej verzii s čiernymi povrchmi.

ERGONOMICKÁ KOLEKCIA Od najvyššieho modelu s nastaviteľnou opierkou hlavy až po verziu manažérsku: Kolekcia Spirit ponúka širokú škálu produktov. Rôzne typy područiek, podstavcov a kolies ponúkajú možnosť výberu.

Značka: Sitland
Kód:

SDST03

Záruka: 24 mesiacov
Tiež sa vám môže páčiť
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.