Q5

Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

Q.5 je správnym riešením pre vnútorné a vonkajšie prostredie. Q.5 je vyrobená z polypropylénoveho sedenia, ktoré je k dispozícii v 6 rôznych farbách: perla biela, mechová šedá, zelená, čierna hnedá, taupe, modrá obloha a nová ohnivá biela. Chrómovaná tyčová konštrukcia  umožňuje stohovanie až 5 kusov, čo pomáha k ľahkému skladovaniu. Verzia s okrúhlou a čalúnenou podložkou, ktorá sa dá pripevniť na sedadlo, je užitočná pre pohodlnejšie sedenie. Farebná a žiarivá, Q.5 so 4 chrómovanými nohami je ľahko umiestniteľná vo všetkých typoch zariadení. Viacúčelová stolička: domov, bar, kancelária, hotel, vonkajšie použitie.

Prispôsobte Q.5 ladením všetkých dostupných farieb sedenia spolu s konštrukciou (biela alebo čierna a chrómovaná). Plastové sedadlo sa spája s dubovými drevenými nohami v prírodných alebo mokka úpravách, ktoré spoločne vytvárajú dizajn s vysokou estetickou hodnotou. Prijemné sedenie a stohovateľnosť robia z Q.5 pohodlné sedadlo, ale zároveň praktické pre každodenné použitie.

Stoličky Q.5 boli navrhnuté pre bary, hotely a všetky moderné spoločenské priestory.

Značka: Quinti
Kód:

QIQ501

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.