ECO desk

 
Uložiť
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

ECOdesk je zvuk absorbujúci panel vytvorený nielen pre aplikáciu na stoly. ECOdesk dokáže splniť rozmerové požiadavky, od menších po väčšie.
Výška 40 a 60 cm, ktorá môže byť tiež kombinovaná, umožňuje definovať rôzne stupne vzájomného vzťahu a impedancie, čo je prvok tohto druhu, ktorý je mimoriadne dôležitý najmä pri navrhovaní veľkých otvorených priestorov s tímovo-priestorovými formami spolupráce.
ECOdesk sa vyvíja od dosky stola, ktorá sa integruje do priestoru a definuje skutočné oblasti ochrany súkromia vďaka kombinovaným stolovým alebo samostatným komponentom.

 

ECOdesk_free je veľmi šikovný, mimoriadne ľahký produkt určený na ohraničenie priestorov príjemným a farebným spôsobom, čím zvyšuje ich akustický komfort.
ECOdesk je vďaka svojej estetickej hodnote tiež silne požadovaný vo vertikálnej a horizontálnej verzii, aby tón a správne zvukové vlny súčasne skrútil oko na harmonický a atraktívny dizajnový výsledok.

Značka: Slalom
Kód:

SMEK01

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.