Element Disc LED svietidlo

Produkt už nie je v našej ponuke.
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

Funkčné svetlo Element Disc spája zdokonalenú technológiu a optimálnu funkčnosť. Inovatívna a nastaviteľná stolová lampa LED, Element Disc dopĺňa akýkoľvek pracovný priestor, domácu kanceláriu alebo iné pracovné prostredie. Použitím technológie LED s tenkou vrstvou ponúka element Element sedem úrovní jasu. Obsahuje tiež snímač obsadenia PIR, ktorý zapína alebo vypína zariadenie, keď sa používateľ priblíži alebo opustí oblasť.

Element Disc zdokonaľuje vyspelú technológiu, minimálnym svetelným motorom, ktorý dodáva 330 lumenov pri použití iba 7 wattov výkonu. S CRI 80 a CCT 3000K, Disc poskytuje brilantné, rovnomerné svetlo až do 50 000 hodín - alebo ekvivalent 25 rokov v priemernom pracovnom prostredí. S inteligentným skladacím mechanizmom je disk taký pohodlný, ako je aj krásny.

Vďaka použitiu revolučnej technológie LED s tenkým filmom prináša Element Disc konzistentnú ultraľahkú svetelnú stopu. Táto nová technológia poskytuje nielen dostatok svetlých luminov 3000k, ktoré pomáhajú znižovať namáhanie očí, ale tiež zvyšujú životnosť lampy.

Funkcia inteligentného stmievania Element Disc poskytuje sedem nastaviteľných úrovní osvetlenia pre energetickú účinnosť a ergonomické funkcie. Inteligentný a intuitívny prvok Disc obsahuje zabudovaný snímač obsadenia PIR, ktorý automaticky vypne zariadenie, keď nie je používateľ v blízkosti.

Vnútorný protizávažný systém disku poskytuje bezproblémové polohovanie jedným dotykom a sklopí sa do kompaktnej polohy pre jednoduché ukladanie. K dispozícii v jednej z 20 možností montáže, ktoré vyhovujú všetkým pracovným podmienkam, Element Disc je neuveriteľne všestranná nastaviteľná LED stolová lampa.

Značka: Humanscale
Kód:

HEED01

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.