Horizon svietidlo

320,00 € s DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Uložiť
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

Najslávnejšie a najkrajšie stolové svietidlo v priemysle, Prijímateľ prestížnej ceny Red Dot Award, ako aj cenu Next Generation Luminaires  Award, Horizon sídli v stálej zbierke Múzea moderného umenia (MoMA). Tento ikonický diel je k dispozícii v ôsmich žiarivých farbách a bez problémov dopĺňa akýkoľvek estetický dizajn.

Vhodný pre domácnosť, kancelárske a iné komerčné priestory, horizontálny záblesk Horizonu je poháňaný technológiou tenkých vrstiev LED - produkuje ultraľahký odraz bez oslnenia, ktorý je hladký a rovnomerný. 

Horizon je prvým stolným svetlom, ktoré používa technológiu tenkých vrstiev LED a vytvára rovnú rovinu 3000k (teplé biele) osvetlenie - odlieva len jeden tieň.

Dokonalé mosadzné kĺby Horizonu umožňujú prirodzený pohyb, zatiaľ čo jeho stmievanie sa aktivuje ľahkým dotykom.

Vysokoúčinná funkcia nočného osvetlenia využíva iba jedno elektrické napájanie. Celá hlava Horizon je vyrobená z hliníkového odliatku, ktorý slúži ako chladič na maximalizáciu dlhovekosti LED a zabezpečuje životnosť 50 000 hodín.

Značka: Humanscale
Kód:

HSHL01

Záruka: 24 mesiacov
Tiež sa vám môže páčiť
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.