M Flex držiak monitora

na objednávku od 128,00 € s DPH
Uložiť
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

M / Flex, multimediálny ramenný systém môže prechádzať z jedného až do šiestich monitorov v priebehu niekoľkých minút bez potreby použitia nástrojov. M / Flex sa môže integrovať s ľubovoľným štandardným pracovným povrchom prostredníctvom veľkého množstva príslušenstva pre bezproblémové transformovanie z tradičného pracovného priestoru na dynamické a ergonomické pracovné prostredie.
Na rozdiel od tradičných systémov ramien monitorov má M / Flex malú stopu a jeho estetický vzhľad nezmení existujúci pracovný priestor. Jeho modulárny dizajn a pevnosť zaručujú výnimočný výkon. Keďže sa monitory naďalej vyvíjajú, všestrannosť modelu M / Flex z neho robí dokonalé riešenie s viacerými monitormi pre meniacu sa technickú scénu.

Funkcia M / Flex umožňuje používateľovi pracovať v zdravom postoji nastavením monitora v optimálnej vzdialenosti a výške. Spolupráca je uľahčená prostredníctvom jednoduchého zdieľania obrazovky a zvýšenia množstva pracovných miest. Najviac škálovateľný prvok na trhu, M / Flex je možné ľahko prekonfigurovať podľa potreby pridaním alebo odstránením monitorov.

Systém ramien multi-monitorov M / Flex umožňuje používateľovi jednoducho vymeniť prídavné zariadenia tak, aby zodpovedali ich meniacim sa potrebám technológie, zatiaľ čo si zachovali elegantný, minimálny estetický vzhľad. Vyrobené prevažne z recyklovaného hliníka, M / Flex je recyklovateľný.

M / Flex ponúka najuniverzálnejší, modulárny systém pre viacero monitorov, ktorý je k dispozícii. Odnímateľná zarážka 180 stupňov M / Flex tiež chráni steny a panely.

M / Flex ponúka bezproblémové nastavenie a umožňuje jednoduché, spontánne konfigurácie. Vďaka prispôsobeniu typu plug-and-play umožňuje M / Flex používateľom podľa potreby pridať monitory a príslušenstvo. M / Flex je dokonalým doplnkom k modernému a neustále sa vyvíjajúcemu pracovnému priestoru a pri spárovaní s ramenom monitora M / Connect ™ môžu používatelia úplne eliminovať nepohodlie káblov a získať ľahký prístup k portom USB a vysokorýchlostnému nabíjaniu.

Značka: Humanscale
Kód:

HSMF01

Záruka: 24 mesiacov
Tiež sa vám môže páčiť
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.