Hráčske stoly TALOS
Novinka

Hráčske stoly TALOS

 
Uložiť
Pre vypracovanie komplexnej cenovej ponuky s možnosťou výberu z množstva variánt materiálov a prevedení nás, prosím, kontaktujte TU.

+ k výdrži, HP, obratnosti, alebo vitalite? Na to je tu Talos gaming desk! Nezvyšujte atribúty iba Vašim RPG hrdinom, ale aj sebe!​

Pre „hardcore“ PC gamerov sme vyvinuli ideálny ergonomický stôl s nastaviteľnou výškou, vďaka ktorému nebudete zdvíhať level a atribúty iba Vášmu hrdinovi v hre, ale aj sami sebe.

My v J.COULTURE sme sami PC gamermi a preto sme vytvorili stôl, pri ktorom môžete striedavo stáť a sedieť a tým spaľovať kalórie a vďaka hrane ERGOLINE budete mať predlaktie a zápästie v optimálnej polohe.

Nastaviteľné držiaky monitora zase pomôžu udržať hlavu a oči v ideálnej polohe a zvýšia koncentráciu.

Talos gaming desk Vám pomôže dominovať v každej hre.

 

Každý stôl je vybavený hliníkovou prechodkou na káble a držiakmi káblov v čiernej farbe, ktoré plynulo vedú a skryjú káble pod doskou. Vybrať si môžete typ ovládania a to jednoduchý s ovládaním hore a dole alebo ovládanie s pamaťou a displayom. K dispozícií je aj možnosť zakomponovania wireless nabíjania akékoľvek smart telefóny, ktoré majú zabudované Qi technológiu. Pre smart telefóny, ktoré nemajú zabudovanú Qi technológiu sú k dispozícií obaly, ktoré umožnia bezdrôtové nabíjanie (Platné iba pre Iphone 4, 4S, 6, 6S, 7, Samsung Galaxy S3, S4)

 

Prevedenie

Talos gaming desk s doskou v bielej matnej farbe s ergonomickou hranou a oblúkom. Nohy stola sú v bielom prevedení.

 

Talos Gaming Desk rozmery:

120x70cm

​​140x70cm

140x80cm

150x80cm

160x80cm

​160x90cm

Značka: JC
Kód:

JCTS11

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa Jessica Coulture s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.